Tønder Veteran Klub anno 2005

OK Sponsorat 2016

Så kom afregningen for Tønder Veteran Klubs største sponsor – OK Benzin – igen i 2016 har i alle hjulpet med til endnu et forrygende resultat for vores klub.                                                      Det blev til den stolte sum på 11.382,85. Det har igen i 2016 været et super samarbejde mellem OK – benzin og Tønder Veteran Klub,

Vi håber at resultatet for det kommende år vil være lige så godt som i 2016, så støt op om samarbejdet med OK – benzin.

Lynge Varisbøl


  NYESTE ARTIKEL
 • 2020 - Garage stafetten - Kim Frandsen

  2020 - Garage stafetten - Kim Frandsen
  

  Garagestafetten

   

  Af Kim Frandsen

   

  Sommeren 2019 har budt på mange oplevelser for Henriette og jeg. En del har været planlagte - vel vidende de ville tage

  ...